MÜSİAD Heyeti’nden Katar Başkonsolosluğu’na Ziyaret

18.12.2018

Uluslararası İlişkiler ve Dış Ticaret Komisyonu Başkan Yardımcısı Mutlu Bozkurt ve beraberindeki heyet, 12 Aralık Çarşamba günü Katar Başkonsolos Yardımcısı Abdullah R.Al Dosari’ye nezaket ziyaretinde bulundu

Uluslararası İlişkiler ve Dış Ticaret Komisyonu Başkan Yardımcısı Mutlu Bozkurt ve beraberindeki heyet, 12 Aralık Çarşamba günü Katar Başkonsolos Yardımcısı Abdullah R.Al Dosari’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

Görüşmede, MÜSİAD’ın taşınma süreci hakkında bilgi veren Bozkurt, Başkonsolos Yardımcısı Dosari’yi MÜSİAD’ın Yeni Genel Merkez binasına davet etti. MÜSİAD’ın yurt içi ve yurt dışındaki teşkilat ağından da bahseden Bozkurt, Katar ile ilişkilerin daha iyi seviyelere gelmesi için çalışmalarını sürdürdüklerini kaydetti. Bozkurt son olarak Türkiye’ye gelecek herhangi bir Katar Heyetini MÜSİAD olarak ağırlamaktan memnuniyet duyacaklarını ifade etti.

Görüşmede söz alan Başkonsolos Yardımcısı Dosari ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. MÜSİAD’ı daha yakından tanımak istediğini vurgulayan Dosari, en kısa zamanda MÜSİAD’ı ziyaret etmek istediğini sözlerine ekledi.