Yurtiçi Teşkilatlanma Komisyonu’nun 2017 yılı çalışma programı çerçevesinde, genel merkez faaliyetlerini aktarmak, üyeler arası işbirliği ve diyalogların artırılması amacıyla başlattığı şube ve temsilcilik ziyaret programları hız kesmeden devam ediyor.

Kasım ayında Yurtiçi Teşkilatlanma Başkanı Soner Meşe, Başkan Yardımcıları Ahmet Şekerli, Oktay Dede ve Abdulsamet Temel ile birlikte sorumlu komisyon üyelerinin katılımıyla Amasya, Kilis, Bolu, Muş, İnegöl, Bitlis, Bingöl, Yozgat, Sivas, Kütahya, Afyonkarahisar, Malatya, Uşak ve Kırşehir ziyaretleri gerçekleştirilmiştir.

Haziran ayında başlatılan ziyaretlerde şube ve temsilcilik yönetim kurulu ile yapılan toplantıların yanı sıra üyelerle birebir görüşme yapılarak üyelerin her türlü görüş, öneri ve talepleri alınmış, bu taleplerin hızlı bir biçimde gerçekleştirilmesi için titiz bir çalışma yürütülmektedir.

Yurtiçi teşkilatlanma komisyonumuz Haziran ayından bugüne kadar 40 şube ve temsilcilik ziyareti gerçekleştirirken bu ziyaretlerde 1000’e yakın üye ile görüşme sağlamıştır. Aralık ayında da devam edecek ziyaretlerle yurtiçindeki tüm şube ve temsilciliklerin tamamının yılsonuna kadar ziyaret edilmesi hedeflenmektedir.


2017-12-01