3. Bölge İstişare Toplantısı Çorum’da Düzenlendi

MÜSİAD Yerel Komitesi, 20 Eylül 2019 tarihinde Çorum’da 3. Bölgesel İstişare Toplantısı’nı düzenledi. Toplantıya Genel Merkez’den gelen heyetin yanı sıra Çorum, Erzincan, Erzurum, Kastamonu, Karabük, Samsun, Rize, Trabzon, Tokat, Artvin, Bayburt, Giresun, Ordu, Amasya, Gümüşhane şube başkanları, teşkilatlanma başkanları, üye ilişkileri başkanları ve şube müdürleri katıldı. Toplantıdan bir gün önce Üye İlişkileri ve Sektörel Üye Geliştirme Komiteleri Çorum şube üyelerini ofislerinde ziyaret etti.

MÜSİAD Çorum Başkanı Orhan Coşkun, katılımcıları ilde misafir etmekten mutluluk duyduğunu belirterek, toplantının herkese hayır getirmesini diledi.

Şube başkanının açılış konuşmasından sonra söz alan MÜSİAD Yerel Üst Kurul Başkanı Ahmet Şekerli; MÜSİAD Yerel Komitesi’nin 2019-2020 yılları çalışma programı çerçevesinde, şubelere genel merkez faaliyetlerini aktarmak, tazelenme süreci hakkında bilgilendirme yapmak, yereldeki bölge ve iller arası iletişim, işbirliği ve diyalogları artırmak amacıyla bölgesel istişare toplantılarını düzenlediklerini belirterek toplantının tüm şubelere hayır getirmesini diledi.

Toplantı sabah ve öğle sonrası olmak üzere iki oturum şeklinde gerçekleşti. Toplantıda tazelenme sürecinden de bahsedilirken; şubelerin ve üyelerin sorunları ele alındı. Toplantı, soru-cevap fasılları şeklinde devam etti.


2019-09-24