MÜSİAD Danışmanlık Ve Eğitim Sektör Kurulu, 16 Kasım 2018 Cuma Günü TÜBİTAK ‘TÜSSİDE’ Türkiye Sanayi Sevk Ve İdare Enstitüsü Müdür Yardımcısı Selahattin ÇETİN’i Makamında Ziyaret Etti

17.12.2018

MÜSİAD Danışmanlık ve Eğitim Sektör Kurulu, 16 Kasım 2018 Cuma günü Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü ‘TÜSSİDE’ Müdür Yardımcısı Selahattin ÇETİN’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette Danışmanlık ve Eğitim Sektörü hakkında istişarede bulunuldu ve gündeme ilişkin konular ele alındı. Ziyaret esnasında Sektörel Projeler geliştirmekte, sonuçların ilgili üst birimlere aktarılması sağlanarak çözüme ulaşması yolunda panel, seminer, konferans, zirve ve arama toplantıları düzenlemekte, ekonomiye ve sanayiye, sunduğu stratejik analiz ve önerilerle yön vermeye çalışmakta, diğer dernek, kurum ve kuruluşlarla toplantılar yaparak ortak görüş oluşturma yönünde gayret göstermekte. Yapılan istişarelerin ardından Sektör Kurulu Başkanı Abdulkadir SICAKYÜZ, nazik kabulleri dolayısıyla Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü Müdür Yardımcısı Selahattin ÇETİN’e teşekkürlerini sunarak Ziyaret kapsamında Enstitüsü ‘TÜSSİDE’ Müdür Yardımcısı Selahattin ÇETİN TÜSSİDE ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi ve geleceğe yönelik olarak yapılabilecek projelere ilişkin istişarelerde bulunuldu. Ziyaret karşılıklı fikir alışverişi, teşekkür ve iyi niyet temennileri ile sona erdi.