Düzce Üniversitesi tarafından düzenlenen “Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşması Projesi” programı, düzenlenen organizasyonla iş adamlarına anlatıldı. 

Düzce Üniversitesi tarafından düzenlenen “Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşması Projesi” programı, düzenlenen organizasyonla iş adamlarına anlatıldı. MÜSİAD Düzce Başkanı İsa Şengüloğlu yaptığı konuşmada, "Bilindiği üzere üniversiteler öncelikle bulundukları ilin, sonrasında bölgenin ve ülkemizin strateji ve hedefleri doğrultusunda çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Üniversitemiz de özellikle Çevre ve Sağlık alanlarında yoğunlaşarak hem ilimize hem de bölgeye hitap ederken, ulusal anlamda da belli bir alanda uzmanlaşma stratejisini seçmiştir. Bu toplantımızda; üniversitemizin sağlık ve çevre alanındaki hedefleri, faaliyetleri ve yürütülecek süreçler ile bu süreçlerin bölgemizin sürdürülebilir kalkınması üzerindeki öngörülen etkileri üzerinde durulacaktır. Toplantımıza başlamadan önce Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşması Projesinde 5 üniversite içerisinde yer almayı başaran Düzce Üniversitesini, Başta Rektörümüz olmak üzere tüm hocalarımızı ve üniversite personelini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum." dedi.

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar proje hakkında kısa bilgi verdikten sonra  Prof. Dr. Halil İbrahim Uğraş iş adamlarına proje sunumunu gerçekleştirdi ve iş adamlarının sorularını yanıtladı.Program toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.


2017-11-23