Şanlıurfa Şubesi Olağanüstü Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Şanlıurfa Şubesi Olağanüstü Genel Kurulu, Enerji ve Çevre Üst Kurul Başkanı Gökhan Yetkin’in katılımlarıyla gerçekleştirildi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD Enerji ve Çevre Üst Kurul Başkanı Gökhan Yetkin, Şanlıurfa Şubesi Olağanüstü Genel Kurulu toplantısına katıldı. Programa, Şanlurfa Belediye Başkanı Nihat Çifçi, MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, İş Dünyası ve STK’ların önde gelen temsilcileri ile MÜSİAD üyeleri katıldı.

Kurul öncesi konuşma gerçekleştiren Gökhan Yetkin, 74 ülkede, toplam 201 irtibat noktasıyla iş dünyasına ve ülkemize katkı sunduklarını vurguladı. Yetkin, “ Biz, kurulduğumuz günden beri, yalnızca “helal kazancın” peşine düştük. Paylaştığımız her lokmanın helal olması, bizim için her şeyin üstündedir değerli dostlar. Helal lokmayı, helal kazancı savunurken, bir yandan da bunu hayatımızın her alanına yaymak için çabalıyoruz.” dedi.

Türkiye sanayisinin gelişme için büyük bir çaba sarf ettiklerini ifade eden Yetkin, “Yoğun ve titiz bir çalışma neticesinde ortaya koyduğumuz Toplu Sanayi İdaresi TOSİ, bu projelerimizden biri. Projemiz, 81 ilde birer orta ölçekli sanayi bölgesi tesis edilmesini ifade ediyor. TOSİ’ler, sanayi siteleri ve OSB arasında sıkışmış işletmeleri bir alternatifle buluşturmayı amaçlıyor. Biz, çalışmanın gücüne ve hep birlikte büyümeye inanıyoruz.” diye konuştu.


2018-06-28