MÜSİAD Kurumsal İlişkiler Komisyonu’ndan Türkiye Denizcilik İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürlüğüne Ziyaret

MÜSİAD Kurumsal İlişkiler Komisyonu, 2 Mayıs 2018 Tarihi ve 12.00-13.00 saatleri arasında Türkiye Denizcilik İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürü Sayın Mehmet Ali Yığcı ‘yı makamlarında ziyaret etti.

MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı ve Kurumsal İlişkiler Komisyonu Başkanı Av. Arb. Sayın Kerim Altıntaş başkanlığında gerçekleştirilen ziyarete, Komisyon Başkan Yardımcısı Sayın Vahit Kaya, Komisyon Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Sinan Ceco ve MÜSİAD Gençlik Kurulunu temsilen Sayın Ahmet Sezer Özev katılım gösterdi.

Ziyarette MÜSİAD ve Türkiye Denizcilik İşletmeleri Genel Müdürlüğü arasında yapılabilecek işbirlikleri ve ortak projeler üzerinde istişare edildi, MÜSİAD ‘ın yeni dönem çalışmaları hakkında bilgiler verildi.

Faaliyetleri ve genel çalışma prosedürleri hakkında detaylı bilgi veren Sayın Yığcı, Genel Müdürlüklerini ilgilendiren her konuda MÜSİAD ile işbirliği içerisinde olmaktan memnuniyet duyacaklarını ifade etti.

Karşılıklı iş birliği ve iletişimin arttırılarak ülke menfaatleri adına faydaya dönüştürülmesi hususunda mutabık kalınan ziyaret, Türkiye Denizcilik İşletmeleri Genel Müdürü Sayın Yığcı’ ya MÜSİAD Hatıra Plaketi ve Yayınlarının verilmesi ile neticelendirildi.