MÜSİAD’dan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne Ziyaret

MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Av. Arb. Kerim Altıntaş Başkanlığında, İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Selim Çelenk’e ziyaret gerçekleştirildi.

MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Av. Arb. Kerim Altıntaş Başkanlığında, Kurumsal İlişkiler Komisyonu, Komisyon Başkan Yardımcıları Vahit Kaya, Mutlu Bozkurt, Mehmet Cebeci; Komisyon Yönetim Kurulu Üyeleri Âdem Yılmaz, Sinan Ceco; Genç MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Niyazi Gür ve MÜSİAD Kurumsal İlişkiler Yöneticisi Ferda Ankun’un katılımlarıyla, 04 Nisan 2018 Çarşamba günü, 14.00–15.00 saatleri arasında İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Selim Çelenk’e ziyaret gerçekleştirildi.

Ziyarette, MÜSİAD ve İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü arasında yapılabilecek işbirlikleri ve ortak projeler üzerinde görüşülerek MÜSİAD'ın yeni dönem çalışmaları hakkında bilgi verildi. İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Selim Çelenk, İl Müdürlüğü olarak toplumun mağdur kesimlerine sahip çıktıklarını, toplumsal huzurun sağlanması ve sosyal devlet anlayışıyla İstanbul sınırları içerisinde ihtiyaç sahibi, , engelli, çocuk ve yaşlı vatandaşlara sahip çıktıklarını belirtti.  ailenin korunması ve devamlılığının sağlanması için her türlü proje ve çalışmaları yaptıklarını ifade eden Çelenk, İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün faaliyet alanına giren her konuda işbirliği içerisinde olmaktan memnuniyet duyacaklarını dile getirdi.