MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Av. Arb. Kerim Altıntaş Başkanlığında, İGDAŞ Genel Müdürü Mehmet Çevik’e ziyaret gerçekleştirildi.

MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Av. Arb. Kerim Altıntaş Başkanlığında, Kurumsal İlişkiler Komisyonu, Komisyon Yönetim Kurulu Üyeleri Faruk Güzeldere, Mehmet Cebeci, Genç MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Umutcan Tecir ve MÜSİAD Kurumsal İlişkiler Yöneticisi Ferda Ankun’un katılımlarıyla 10 Ocak 2018 Çarşamba günü 11:30–12:30 saatleri arasında İGDAŞ Genel Müdürü Mehmet Çevik’e ziyaret gerçekleştirildi.

Ziyarette MÜSİAD ve İGDAŞ arasında yapılabilecek işbirlikleri ve ortak projeler üzerine istişare yapıldı; MÜSİAD'ın yeni dönem çalışmaları hakkında bilgi verildi. İGDAŞ Genel Müdürü Mehmet Çevik, İGDAŞ’ın 25 Aralık 1986 tarihinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İETT ve bazı iştiraklerin katılımıyla kurulduğunu; İstanbul’u kirli havadan kurtarmak amacıyla kurulan İGDAŞ’ın, şehrin yakıt ihtiyacını, çevre ve insan sağlığına en uygun ve en ekonomik enerji kaynağı olan doğalgaz ile karşılamaya başladığını söyledi. Çevik ayrıca, doğal gaz hizmetlerini sürdürülebilir ve yenilikçi bir anlayışla sunarak, insanların yaşam kalitesini yükselttiklerini söyledi. Hedeflerinin sürdürülebilir değişim yönetimi ve paydaş memnuniyeti ile dünyada tanınan bir doğal gaz şirketi olmak olduğunu belirten Çevik, MÜSİAD’la İGDAŞ’ın faaliyet alanına giren her konuda işbirliği içerisinde olmaktan memnuniyet duyacaklarını ifade etti.