MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Av. Arb. Kerim Altıntaş Başkanlığında, İSBAK A.Ş Genel Müdürü Muhammet Alyürük’e ziyaret gerçekleştirildi.

MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Av. Arb. Kerim Altıntaş Başkanlığında Kurumsal İlişkiler Komisyonu, MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Yetkin, Komisyon Yönetim Kurulu Üyeleri, Mutlu Bozkurt, Faruk Güzeldere, Mehmet Cebeci, MÜSİAD Bilgi Teknolojileri Başkan Yardımcısı Mustafa Kamil Sarıoğlu, Genç MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Umutcan Tecir ve MÜSİAD Kurumsal İlişkiler Yöneticisi Ferda Ankun’un katılımlarıyla 10 Ocak 2018 Çarşamba günü, 14:30–15:30 saatleri arasında İSBAK A.Ş Genel Müdürü Muhammet Alyürük’e ziyaret gerçekleştirildi.

Ziyarette MÜSİAD ve İSBAK A.Ş. arasında yapılabilecek işbirlikleri ve ortak projeler üzerinde istişare yapıldı; MÜSİAD'ın yeni dönem çalışmaları hakkında bilgi verildi.  Muhammet Alyürük İSBAK’ın İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından trafik ve sistem mühendisliği ile projelendirme ve uygulama hizmetlerini gerçekleştirmek amacıyla 1986 yılında kurulduğunu; görevlerinin, yaşanabilir şehirler için çevreye ve etik değerlere saygılı bir anlayış ile özgün, yenilikçi, sürdürülebilir teknoloji ve sistemleri planlamak, geliştirmek ve uygulamak olduğunu, hedeflerinin ise, akıllı şehir teknolojileri alanında uluslararası rekabet gücü yüksek, sürdürülebilir ve yenilikçi çözümler ile hayatı kolaylaştıran öncü marka olmak olduğunu söyledi.

Alyürük ayrıca, İSBAK’ın faaliyet alanlarının, akıllı şehir teknoloji ve uygulamaları, ulusal ve uluslararası danışmanlık ve planlama hizmetleri, akıllı ulaşım sistemleri, ulaşım planlama ve coğrafi bilgi sistemleri, haberleşme-görüntü ve kent güvenlik yönetim sistemi, akıllı aydınlatma sistemi, tünel yönetim sistemi, filo yönetim sistemi olduğunu ifade etti. Bu kapsamda, MÜSİAD’la İSBAK A.Ş.’nin faaliyet alanına giren her konuda işbirliği içerisinde olmaktan memnuniyet duyacaklarını dile getirdi.