MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Av. Arb. Kerim Altıntaş Başkanlığında, 10 Ocak 2018 Çarşamba günü 13:30–14:30 saatleri arasında İSKİ Genel Müdürü Fatih Turan’a ziyaret gerçekleştirildi.

MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Av. Arb. Kerim Altıntaş Başkanlığında; Kurumsal İlişkiler Komisyonu, MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Yetkin, Komisyon Yönetim Kurulu Üyeleri, Faruk Güzeldere, Mehmet Cebeci, Genç MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Umutcan Tecir ve MÜSİAD Kurumsal İlişkiler Yöneticisi Ferda Ankun’un katılımlarıyla 10 Ocak 2018 Çarşamba günü 13:30–14:30 saatleri arasında İSKİ Genel Müdürü Fatih Turan’a ziyaret gerçekleştirildi.

Ziyarette, MÜSİAD ile İSKİ arasında yapılabilecek işbirlikleri ve ortak projeler üzerine istişare yapıldı; MÜSİAD'ın yeni dönem çalışmaları hakkında bilgi verildi. İSKİ Genel Müdürü Fatih Turan, İstanbul’un su ihtiyacını karşılamak için İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulan İSKİ’nin görevinin su ve atıksu hizmetlerini, çevre ve insan sağlığını esas alarak etkin, verimli ve kaliteli olarak yürütmek olduğunu; hedeflerinin ise İstanbul'un su medeniyetinden güç alarak su yönetiminde insanı ve çevreyi esas alan, hizmet kalitesi yüksek, sürekli gelişime açık lider kurum olmak olduğu belirtti. Turan, ilkelerinin ise, çevreye duyarlı, insan odaklı, etik değerlere bağlı, güvenilir, yenilikçi, katılımcı ve şeffaf olmak olduğunu, MÜSİAD’la İSKİ’nin faaliyet alanına giren her konuda işbirliği içerisinde olmaktan memnuniyet duyacaklarını ifade etti.