MÜSİAD’dan İstanbul Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğüne Ziyaret

MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Av. Arb. Kerim Altıntaş Başkanlığında, İstanbul Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürü Selim Çelenk’e ziyaret gerçekleştirildi

MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Av. Arb. Kerim Altıntaş Başkanlığında, Kurumsal İlişkiler Komisyonu, Komisyon Başkan Yardımcıları Vahit Kaya, Mutlu Bozkurt, Mehmet Cebeci; Komisyon Yönetim Kurulu Üyeleri Âdem Yılmaz, Sinan Ceco; Genç MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Niyazi Gür ve MÜSİAD Kurumsal İlişkiler Yöneticisi Ferda Ankun’un katılımlarıyla 04 Nisan 2018 Çarşamba günü, 10:00–10:50 saatleri arasında İstanbul Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürü Orhan Ardıç’a ziyaret gerçekleştirildi.

Ziyarette, MÜSİAD ve İstanbul Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğü arasında yapılabilecek işbirlikleri ve ortak projeler üzerinde görüşüldü; MÜSİAD'ın yeni dönem çalışmaları hakkında bilgi verildi.

Toplantıda, İstanbul Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürü Orhan Ardıç, İl Müdürlüğü olarak vatandaşların işlerini hızlı ve kaliteli sonuçlandırmak ve memnuniyet sağlamak için çalıştıklarını belirtti. Andıç, hizmet noktasında sahada görülen aksaklıklar kendilerine iletildiği takdirde hemen sorunu çözebileceklerini ifade etti. Andıç son olarak, İstanbul Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğü’nün faaliyet alanına giren her konuda işbirliği içerisinde olmaktan memnuniyet duyacaklarını ifade etti.