MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Av. Arb. Kerim Altıntaş Başkanlığında, İstanbul Vergi Dairesi Başkanı Bekir Bayraktar’a ziyaret gerçekleştirildi

MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Av. Arb. Kerim Altıntaş Başkanlığında, Kurumsal İlişkiler Komisyonu, Komisyon Başkan Yardımcıları Vahit Kaya, Mutlu Bozkurt, Mehmet Cebeci; Komisyon Yönetim Kurulu Üyeleri Adem Yılmaz, Sinan Ceco; Genç MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Niyazi Gür ve MÜSİAD Kurumsal İlişkiler Yöneticisi Ferda Ankun’un katılımlarıyla, 04 Nisan 2018 Çarşamba günü, 11:00–12:00 saatleri arasında İstanbul Vergi Dairesi Başkanı Bekir Bayrakdar’a ziyaret gerçekleştirildi.

Toplantıda, MÜSİAD ve İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı arasında yapılabilecek işbirlikleri ve ortak projeler üzerinde görüşüldü ve MÜSİAD'ın yeni dönem çalışmaları hakkında bilgi verildi.
İstanbul Vergi Dairesi Başkanı Bekir Bayraktar konuşmasında, mükelleflere hızlı ve kaliteli hizmet sunduklarını ve  mobil sistemleri geliştirdiklerini belirtti. Yeni mevzuat hazırlandığında, MÜSİAD’dan görüş ve öneri alabileceklerini ifade eden Bayraktar, İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı’nın faaliyet alanına giren her konuda işbirliği içerisinde olmaktan memnuniyet duyacaklarını dile getirdi.