MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Av. Arb. Kerim Altıntaş Başkanlığında, Türk Patent ve Marka Kurumu Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Habip Asan’a ziyaret gerçekleştirildi.

MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Av. Arb. Kerim Altıntaş Başkanlığında, Kurumsal İlişkiler Komisyonu, MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Ali Reis Topçu, MÜSİAD KOBİ ve İş Geliştirme Komisyonu Başkanı Hikmet Köse, Kurumsal İlişkiler Komisyonu Başkan Yardımcısı Vahit Kaya, Kurumsal İlişkiler Komisyonu Yönetim Kurulu Üyeleri, Mutlu Bozkurt, Faruk Güzeldere, KOBİ ve İş Geliştirme Komisyonu Başkan Yardımcıları, Abdullah Atalar, Ergun Kont, Yunus Aksu, MÜSİAD Projeler Birimi Koordinatörü Selçuk Yılmaz ve MÜSİAD Parlamento Temsilcisi Onur Alp Başayar’ın katılımlarıyla, 12 Ocak 2018 Cuma günü 10:30–11:30 saatleri arasında TÜRKPATENT-Türk Patent ve Marka Kurumu Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Habip Asan’a ziyaret gerçekleştirildi.

Ziyarette, MÜSİAD ve TÜRKPATENT- Türk Patent ve Marka Kurumu arasında yapılabilecek işbirlikleri ve ortak projeler üzerinde istişare yapıldı; MÜSİAD'ın yeni dönem çalışmaları hakkında bilgi verildi.