Bilişim Sektör Kurulu Hollanda IBC Fuarı Ziyareti, İş ve Kültür Gezisi Gerçekleştirdi

19.09.2016

09-11 Eylül 2016 tarihleri arasında MÜSİAD Bilişim Sektör Kurulu’ndan oluşan 6 kişilik bir heyet ile IBC Fuarı ziyareti, iş ve kültür gezisi gerçekleştirildi.

MÜSİAD Bilişim Sektör Kurulu tarafından organize edilen geziye, İhsan Taşer (Bilişim SK Başkanı), Mustafa Kamil Sağıroğlu (Bilişim SK Başkan Yardımcısı), Fahrettin Oylum (Bilişim SK Başkan Yardımcısı), Faruk Sarı (Bilişim SK Başkan Yardımcısı), Osman Çalışkan (Bilişim SK üyesi), Ali Süreyya Ecevit (Bilişim SK üyesi), Ali Bekdur (Hollanda Şube Başkanı), Ali Yavuz (Hollanda Şube), Rasim Yeşildal (Hollanda Şube), Aydın Durmuş (Hollanda Şube), Mehmet Uzun (Hollanda Şube) katıldı.

3 günlük iş ve kültür gezisinin birinci günü MÜSİAD Hollanda Şubesi ile ortaklaşa Büyükelçilik ve Ticaret Ataşeliği ziyareti gerçekleştirildi, ikinci gün IBC Fuarı ziyareti ve ardından Hollanda Şubesi ev sahipliğinde Bilişim Sektör Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya, Hollanda Şubesi üyelerinden Bilişim Sektöründe faaliyet gösteren üyeler de katılım sağladı. Üçüncü gün kültür gezisi gerçekleştirildi.