17.10.2018

MÜSİAD Danışmanlık ve Eğitim Sektör Kurulu, Abdulkadir SICAKYÜZ başkanlığında 16.10.2018 Salı günü, saat 11:00 da İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Murat Göktaş’a  ziyaret gerçekleştirdi.

MÜSİAD Danışmanlık ve Eğitim Sektör Kurulu, Abdulkadir Sıcakyüz başkanlığında 16.10.2018 Salı günü, saat 11:00 da İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Murat Göktaş’a  ziyaret gerçekleştirdi. Görüşmeye, Danışmanlık ve Eğitim Sektör Kurulu üyeleri Abdülkadir Sıcakyüz, Mehmet Orhan Erima, Azem Önder, Nuh Köse, Oktay Dalkıran, Ahmet Taşkın ve Feyza Demiroğlu katıldı.

Toplantıda konuşan SKG İl Müdürü  Murat Göktaş, MÜSİAD gibi güzide bir kurumun kendilerine ziyarette bulunmasından dolayı edindiği memnuniyeti dile getirdi. SGK olarak sağlık hizmeti aldıklarının altını çizen Göktaş, 5300 eczaneye hitap ettiklerini ve Tekirdağ Bölgesi’nin de buraya bağlı olduğunu kaydetti.  4900 personel ile hizmet verdiklerini kaydeden Göktaş, en çok memnuniyet duyulan kurum olma yolunda çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti. Kendi döneminde İstanbul’da ki SGK müdürlerinin birbirleri ile çapraz ziyaret ve toplantı yapması zorunluluğu koyduğunu vurgulayan Göktaş, E –Devlet’te 141 uygulama noktası ile en çok hizmet veren devlet kurumu olduklarını kaydetti.

Toplantıda konuşan Danışmanlık ve Eğitim Sektör Kurulu Abdulkadir Sıcakyüz ise MÜSİAD’ın çalışmaları ve gelecek vizyonuna ilişkin bilgilendirmelerde bulundu.  Sıcakyüz, SGK’nın 21-24 Kasım 2018 tarihinde düzenlenecek MÜSİAD EXPO Fuarında yer almasının MÜSİAD açısından oldukça önemli olduğunu belirtti.