İnşaat Çevre ve Yapı Malzemeleri Sektör Kurulu & Gana İş Adamları Heyeti Toplantısı ve B2B İkili İş Görüşmeleri Gerçekleştirildi

02.03.2017

28 Şubat 2017 Salı günü saat 14:00’de MÜSİAD Genel Merkez’de İnşaat Çevre ve Yapı Malzemeleri Sektör Kurulu ile Gana İş Adamları Heyeti arasında tanışma ve B2B iş görüşmeleri toplantısı gerçekleştirildi.

Gana Heyeti’inden toplantıya Nasiru Deen, Usman Hassan Yunus Halaka Koodinatoru, Dr Ahmed Abdul Rahman, Dr. Hafız Mohammed, Yakubu Goodman Seidu Futa Mohammed Aminu,  Mohammed Munir Tahiru, Brima Mohammed Bunıyamin Wa Naa Fuseini Seidu Kadri İbrahim, Alhassan Jasaw Mohammed Mahi, Shamuna Adam, Abdulrazak Rahman Abdulai,  Yusuf Amuda Ayuba katılırken İnşaat Çevre ve Yapı Malzemeleri Sektör Kurulu Başkanı Reha Yeltekin, Başkan Yardımcısı Cengiz Yılmaz, Sektör Kurulu Üyeleri Osman Arıtürk, Turan Yalçın, Mustafa Yalnız, Hamdi Yüce, Muhammed Özdemir, Abdulkerim Dündar, Hüseyin Acar, Tevfik Uysal, Saim Balin, Mehmet Çankaya, Taha Öktem katılım sağladılar.

Toplantı, katılımcıların kendilerini tanıtmaları ve firmaları hakkında bilgi vermeleri ile başladı. Tanışmanın ardından kartvizit ve katalog sunumları yapıldı. Ardından ilgili iş alanları ile ilgili B2B iş görüşmeleri gerçekleştirildi.

Toplantıda prafabrik yapılar, seramik, asfalt ve yol çalışmaları ve alüminyum profil ve dış cephe, pvc profil kaplama ve yapsat müteahhitliği alanlarında yapılan görüşmelerden Gana’da birlikte iş yapma veya Gana’ya ihracat yapma noktasında bağlantılar sağlanmış oldu.

Toplantı da ayrıca hatıra fotoğrafı da çektirildi.