23.08.2016

DTM Mobilya ve Orman Ürünleri Sektör Kurulu olarak İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Muhittin Adıgüzel ziyaret edildi. Ziyarete Sektör Kurulumuz adına Sektör Kurulu Başkanımız Burak Pehlivan, Başkan Yardımcımız Recep Polat ve Sektör Kurulu Koordinatörü Akın Atalay katılım sağladı.

Ziyarette Burak Pehlivan, Yrd. Doç. Dr. Muhittin Adıgüzel’in mobilya alanındaki çalışmalarını bildiklerini söyledi. Ayrıca Pehlivan, Sektör Kurulu olarak yapılan faaliyetler hakkında bilgi verdi. Akademisyenlerden nasıl destek alabiliriz sorusuna cevap aramak için bir çok akademisyen ile görüşüldüğünü söyledi.

Yrd. Doç. Dr. Muhittin Adıgüzel İstanbul Ticaret Odası’nda mobilya üzerine yaptığı çalışmaları göstererek yakında çıkaracak kitabının mobilya sektörü için ciddi bir çalışma olduğunu söyledi. Adıgüzel bütün sektörlerin birer ting-tang kuruluşu oluşturması gerektiğini ve kendisinin de bu kuruluşu mobilya sektöründe oluşturmak için her türlü desteği verebileceğini dile getirdi. İleriki tarihlerde tekrar görüşülmesi hususunda mutabık kalındı.

Ziyarette hatıra fotoğrafı çektirildi.