28.04.2017

MÜSİAD Perakende Sektör Kurulu Pazarlama-Perakende alanında eğitim veren Kartal Şehit Burak Cantürk Çok Programlı Anadolu Lisesi’ne ziyaret gerçekleştirdi.

Pazarlama-Perakende alanı öğretmeni Sn. Erhan Kaçay’ın rehberliğinde 26 Nisan 2017 Çarşamba günü gerçekleştirilen programda Pazarlama-Perakende üzerine konferans verildi.

Perakende Sektör Kurulu Başkan Yardımcısı Selim Taşkın’ın pazarlama ve satış üzerine ipuçlarını anlattığı, bilişim sektöründeki tecrübelerini perakende sektöründe nasıl uyguladığını aktardığı bir program oldu. Özellikle yabancı dil bilmenin önemine vurgu yapan Taşkın öğrencileri bu konuya önem vermeleri konusunda teşvik etti.

Daha sonra Perakende Sektörü kurucu başkanı Ali Gökhan Er öğrenciler tarafından sorulan soruları cevaplayarak, önlerindeki kariyer fırsatlarını yakalamaya davet etti.

Ziyaret ve konferansa MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Ali Gökhan Er, Perakende Sektör Kurulu Başkan Yardımcısı Selim Taşkın ve sektör kurulları ve iş geliştirme koordinatörü Hasret Ali Genç katıldı.