Sağlık Sektör Kurulu ile Sağlık Hizmetleri Meslek Komitesi Biraraya Geldi

07.02.2017

MÜSİAD Sağlık Sektör Kurulu ile İTO 33 No’lu Sağlık Hizmetleri Meslek Komitesi 02 Şubat 2017 Perşembe günü ortak toplantıda biraraya geldi.

İstanbul Ticaret Odası ev sahipliğinde İTO Merkez Binasında gerçekleştirilen toplantıda Sağlık sektöründeki ortak sorunlar masaya yatırıldı. Ortaklık kültürünün oluşması için bu toplantıların sıklaştırılması ve mevcut sorunlar için çözüm önerilerine dair rapor hazırlanması ve kamuya sunulması gerektiği ifade edildi.

Söz konusu çapraz toplantıya MÜSİAD Sağlık Sektör Kurulu olarak Sağlık Sektör Kurulu Başkanı Hüseyin Sarpkaya, Sektör Kurulu Başkan Yardımcıları Talha Levent Can, Metin Öngül, Mücahit Yinanç, Dr. Yusuf Elgörmüş ve Sektör Kurulu Üyeleri Dr.Hakan Bahadır, Fzt. Hakan Özdemir, M. Salih Beşir ve Sektör Kurulları ve İş Geliştirme Koordinatörü Halil İbrahim Yılmaz katıldı. İTO 33 No’lu Sağlık Hizmetleri Meslek Komitesi olarak ise Sağlık Hizmetleri Komite Başkanı ve Meclis Üyesi Mustafa Cantürk, Komite Başkan Yardımcısı ve Meclis Üyesi Sedat Özdemir, Komite Üyesi ve Meclis Üyesi Yaşar Nursoy, Komite Üyeleri Mehmet Dursun, Yahyahan Güney, Mustafa Gürkan Taşkale, Mete Yiğit ve Teşvik Bilgi ve Planlama Birimi Rekabeti Geliştirme Koordinatörü Batuhan Aslan katıldı.