12.06.2017

Sektör Kurulları Komisyonu 12 Haziran Pazartesi günü MÜSİAD Genel Merkez’de Kuruluşundan Bugüne Sektör Kurulu Başkanları İstişare Toplantısını gerçekleştirdi.

İlki gerçekleştirilen toplantıda 1995-2017 tarihleri arasında MÜSİAD’da Sektör Kurullarında görev alan tüm Sektör Kurulu Başkanları, Sektör Kurulları Komisyonu Başkanları, Komisyon Başkan yardımcıları ve Sektör Kurullarından Sorumlu Genel Başkan yardımcıları bir araya geldi.

MÜSİAD’a kurulduğu günden bugüne emek harcayan Sektör Kurulu yetkililerinin bir araya geldiği toplantıda geçmişte yaşanan tecrübelerin yeni döneme aktarılması, dün ile bugünün bağının daha da güçlendirilmesi ve istişarenin sürekli olması gerektiği vurgulandı. Katılan başkanların yeni dönem hakkında görüş, öneri ve beklentilerini dile getirdiği toplantıya MÜSİAD Genel Başkanı Sn. Abdurrahman Kaan, Ak Parti İstanbul Milletvekili Dr. Nureddin Nebati, UTESAV Başkanı Mehmet Akif Develioğlu, MÜSİAD Genel Başkan Yardımcıları Mahmut Asmalı, Ali Reis Topçu, Mehmet Akif Özyurt, Kerim Altıntaş, Adnan Bostan, Sektör Kurulu Komisyonu Başkanı Bayram Şenocak, Başkan Yardımcıları Muhammed Ali Özeken, Fatih Mehmet Keçebir, Yönetim Kurulu üyeleri, MÜSİAD Denetleme Kurulu Üyesi Yusuf Cevahir ve 1995-2017 yılları arasında Meslek Komiteleri Başkanlığı, Sektör Kurulu Başkanlığı, Sektör Kurulları Komisyon Başkanlığı ve Sektör Kurullarından Sorumlu olmuş Genel Başkan Yardımcılığı yapmış başkanlarımızla birlikte toplamda yaklaşık 80 kişi katılım gösterdi. Toplantının ardından gerçekleştirilen iftar ile program son buldu.