Tekstil ve Deri Sektör Kurulu ile Perakende Sektör Kurulu Giyimkent Yönetimi’ni Ziyaret Etti

27.10.2016

26 Ekim 2016 Çarşamba günü, MÜSİAD Tekstil ve Deri Sektör Kurulu ile Perakende Sektör Kurulu, Giyimkent Sitesi’nin yakın zamanda göreve başlayan yönetim kurulunu ziyaret etti.

Nezaket ziyaretine Tekstil ve Deri Sektör Kurulu Başkanı Mehmet Şahin, başkan yardımcıları Özdem Bilirdönmez, Tarık Baykal, Serkan Ünübol, üyeler Fırat Muşlu, Zeki Eren, Yusuf Taşdemir, Burhan Çöl, Ziya Er, Tunç Yankaçar ve Perakende Sektör Kurulu Başkanı Altan Erdinç, başkan yardımcıları Adil Temizerler, Selahattin Taşkınırmak katılım gösterdi.

Giyimkent Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Cevizli, gelecek dönem hedeflerini anlattı. Bulundukları bölgenin ulaşım konusunda sağladığı kolaylıktan dolayı Giyimkent’i bir merkez haline getirmek istediklerini daha sonra ise uluslararası bir ihracat üssü yapmak niyetinde olduklarını ifade etti.

Bu konuda MÜSİAD üyelerinin katkılarının çok büyük önem arz ettiğini ve mağazalar açmak, etkinliklere iştirak etmek suretiyle yapılacak yatırımların kendilerini hedeflerine yaklaştıracağını belirtti.

Ayrıca Giyimkent Yönetimi’nden MÜSİAD EXPO 2016 organizasyonunun tanıtımı konusunda destek istendi.