Turkcell ile MÜSİAD Bilişim Sektör Kurulu Arasında Atölye Çalışması Gerçekleştirildi

22.09.2016

MÜSİAD Bilişim Sektör Kurulu ile Turkcell arasında 22 Eylül 2016 Perşembe günü Turkcell Küçükyalı Plaza’da atölye çalışması gerçekleştirildi.

Söz konusu atölye çalışmasına MÜSİAD Bilişim Sektör Kurulu olarak Medyasoft Danışmanlık Genel Müdürü M. İhsan Taşer, Teknopalas İleri Teknoloji Sistemleri Genel Müdürü Fahrettin Oylum, Erlab Yazılım Genel Müdürü Mustafa Kamil Sağıroğlu, CTech Bilişim Teknolojileri Genel Müdürü Faruk Sarı, Öncü Güvenlik Sistemleri CTO Can Yüce, Verisun Bilişim ortağı Sadullah Uzun, ComPro Bilişim Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Hakan Yıldız, Bilgi Sistemleri Pazarlama ve İş Geliştirme Yöneticisi Kuntay Nalbantoğlu, Turkcell Bilgi ve İletişim Teknolojileri Danışmanı Ahmet Kazokoğlu, MÜSİAD Bilişim Sektör Kurulu Koordinatörü Halil İbrahim Yılmaz ve Turkcell Satın alma müdürleri katıldı.

MÜSİAD Bilişim Sektör Kurulu ile Turkcell Satın Alma Müdürleri arasında yapılan atölye çalışması kısa bir tanışmanın ardından açılış konuşmalarıyla başladı. MÜSİAD Bilişim Sektör Kurulu Başkanı M. İhsan Taşer açılış konuşmasında son yıllarda ürün ve hizmetlerinde rekabetçiliğini ön plana çıkaran MÜSİAD Bilişim Sektörü üye firmalarının yetkinlikleri ile Turkcell gibi ülkemizin büyük kurumları ile birlikte iş yapma potansiyelinin arttırılmasının hedeflendiği belirtti.

Açılış konuşmalarının ardından Bilişim Sektör Kurulu Başkanı M. İhsan Taşer tarafından Bilişim Sektör Kurulu’nun tanıtım sunumu gerçekleştirildi. Ardından atölye çalışmasına katılan MÜSİAD Bilişim Sektör Kurulu üyesi 8 firma, 10’ar dakika süreyle kendi tanıtımlarını yaptılar. Son olarak Turkcell Satın alma müdürleriyle yapılan değerlendirmenin ardından toplantı sona erdi.