ekoçerçeve .com

Üreterek büyüyen Güçlü Türkiye’nin Yeni Ekonomi Haber Sitesi
www.ekocerceve.com


Türkiye’ye inanarak, ülkemizin geleceğini birlikte inşa etme isteğiyle 28 yıl önce çıktığı yolda kararlılıkla çalışmaya devam eden MÜSİAD, bu amaç doğrultusunda yurt içi ve yurt dışında Türk iş insanlarının yanında yer almış ve onlara çeşitli destekler sağlamıştır.

Bu destekleri, Türk girişimcilerimizin ithalat, ihracat kapasitelerini artırarak iş ortaklıkları kurmalarına yardımcı olarak, işlerini geliştirme noktasında uluslararası düzeyde rehberlik ederek başarılı bir şekilde gerçekleştirmeye devam etmektedir.

MÜSİAD yalnızca ticari ilişkileri ileriye taşımakla kalmayıp sosyokültürel ilişkilerin gelişmesi noktasında da önemli bir rol üstlenmektedir.

MÜSİAD olarak, ekonomimizin son 16 yılda gösterdiği ve sağlam temeller üzerinde yükselmesini sağlayan yüksek performansın ve bu süreci meydana getiren etmenlerin detaylı şekilde ele alınmasını ve gelecekte ülkemizi ekonomik, sosyal ve kültürel anlamda bekleyen süreçlerin analizlerinin kamuoyuyla paylaşılmasını son derece önemsiyoruz.

Bu paylaşımları da profesyonel bir mecra üzerinden gerçekleştirmek istiyoruz. www.ekocerceve.com, bu amaçla ortaya çıkan, içerik üretimi ve yönetimi MÜSİAD’a ait bir platform olacaktır.

Site, KOBİ’ler başta olmak üzere, Türkiye ekonomisine katkı sunan iş dünyası temsilcilerine, MÜSİAD’ın global vizyonu doğrultusunda destek verecek ve yol gösterici bir kılavuz niteliği taşıyacaktır.
www.ekocerceve.com bünyesinde, alanında uzman isimler, akademisyenler ve tecrübeli kalemler tarafından ekonomik gelişmelere yönelik yapılan yorumlara yer verilecek, iş dünyasını, iş çevrelerini ve toplumu ilgilendiren konularda ufuk açıcı detaylı analizler yayınlanacaktır.

Site, ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri en hızlı ve doğru şekilde paylaşarak, ekonomi çevreleri, iş adamları, ekonomi gazetecileri, ekonomiyi ve gündemi yakından takip eden kurum ve bireyler, akademisyenler, genç girişimciler tarafından güvenilir bir kaynak olma hedefiyle kaliteli ve zengin içerik üretimini önceleyen bir yapıda hayata geçecektir.

ekocerceve.com; ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri en hızlı ve doğru şekilde paylaşarak, ekonomi çevreleri, iş adamları, ekonomi gazetecileri, ekonomiyi ve gündemi yakından takip eden kurum ve bireyler, akademisyenler, genç girişimciler tarafından güvenilir bir kaynak olma hedefiyle kaliteli ve zengin içerik üretimini önceleyen bir yapıda hayata geçecektir. ekocerceve.com; ulusal ve uluslararası finans verileri, ülke ve dünya gündemine dair güncel haberler, iş insanlarının başarı hikayeleri, ekonomi, siyaset ve diğer başlıklarda, alanında söz sahibi yazar ve düşünürlerin yorum ve fikirlerini paylaştığı köşe yazıları, finans uzmanları ve ekonomistlerin analiz ve yorumlarını içerecektir.

WWW.EKOCERCEVE.COM

13.000'İ AŞAN ÜYESİ İLE MÜSİAD

13.000'İ AŞAN ÜYESİ İLE MÜSİAD
60.000'E YAKIN İŞLETMEYİ TEMSİL EDEN

Yaklaşık 2.000.000 kişiye istihdam sağlayan

YURT İÇİNDE 84 İRTİBAT NOKTASI BULUNAN

Üyelerin sorunlarını, görüş ve önerilerini kamu kurumlarına ileten

YURT DIŞINDA 81 FARKLI ÜLKEDE

Toplamda 165 nokta ile hizmet veren bir sermaye platformudur.

İçerik Bulunmuyor!