ÇERÇEVE DERGİSİ’NİN 97’NCİ SAYISI OKUYUCULARIYLA BULUŞTU

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından hazırlanan iş dünyası ve güncel ekonomi dergisi Çerçeve’nin Temmuz-Ağustos 2021 sayısı yayınlandı.

MÜSİAD Ekonomik Sosyal Altyapı Üst Kurulu ve Medya Kültür Ekonomileri Komitesi koordinasyonunda hazırlanan Çerçeve Dergisinin yeni sayısında kapak konusu, “Tekafül Sigortacılığı” olarak belirlendi ve tekafül sisteminin detayları incelendi.

Dosya konusu ise “Avrupa Yeşil Mutabakatının Türkiye-AB Ekonomik ve Ticari İlişkileri Perspektifinden Değerlendirilmesi”. Bu başlık altında kapsamlı bir değerlendirme ele alınırken, Avrupa Yeşil Mutabakatının Türkiye-AB ilişkilerine yansımaları değerlendirildi.

Derginin bir diğer içeriği ise, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan ile gerçekleştirilen ve aşının yaygınlaşmasının ekonomiye etkilerini konu alan röportaj oldu.

Yanı sıra dergide International Business Forum (IBF) Başkanı Erol Yarar'ın kaleme aldığı "Dünyadan el etek çekilir mi?" yazısı ile İslam iktisadına yönelik önemli değerlendirmeler yer alıyor.

ÇERÇEVE E-DERGİ İÇİN TIKLAYIN