MÜSİAD “TEŞKİLAT BULUŞUYOR” PROGRAMI DÜZENLENDİ

Kuruluşundan bugüne MÜSİAD’ın teşkilatlanmasında görev alan üyeler, “Teşkilat Buluşuyor” programında bir araya geldi.

MÜSİAD Yurt İçi Teşkilatlanma ve Üye İlişkileri Komisyonu tarafından 30 Kasım Salı günü MÜSİAD Genel Merkezi’nde “Teşkilat Buluşuyor” programı düzenlendi.

Program, MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı, 2. Dönem Genel Başkanı Bayram Ali Bayramoğlu, MÜSİAD Genel Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri ile MÜSİAD’ın kuruluşundan bugüne kadar Teşkilatlanma Komisyonunda görev almış 150’ye yakın üyenin katılımıyla gerçekleştirildi.

Geçmişte Teşkilatlanma Birimi’nde görev almış üyelerin bu alandaki tecrübelerinden faydalanmayı amaçlayan “Teşkilat Buluşuyor” programı; MÜSİAD Teşkilatlanmanın gelecekte yapmayı planladığı faaliyetler hakkında da bir perspektif çizmeyi hedefliyor.

Programa katılım sağlayan, tecrübeleri ile yapılacak çalışmalara dair öneriler sunan üyelerin yer alacağı ve geleceğe ışık tutması planlanan Teşkilatlanma Belgeselinin başlangıcı da gerçekleştirilen bu programla yapıldı.

Program, MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı, 2. Dönem Genel Başkanı Bayram Ali Bayramoğlu, Genel Başkan Yardımcısı Soner Meşe, Teşkilatlanma ve Üye İlişkileri Komisyonu Başkanı Abdulsamet Temel ve Komisyon Başkan Yardımcılarının; üyelerimize hediye takdimi ve aile fotoğrafıyla son buldu.