MÜSİAD'DAN BREZİLYA, ARJANTİN, MEKSİKA, VENEZUELA, MALEZYA VE SUDAN MİSYONLARINA ZİYARET

MÜSİAD Diplomatik İlişkiler Komisyonu, Komisyon Başkanı Osman Nuri Önügören başkanlığında ülkemizdeki yabancı misyonlara yönelik bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Diplomatik İlişkiler Komisyonu yeni dönem çalışmaları kapsamında Komisyon Başkanı Osman Nuri Önügören ve komisyon üyeleri Brezilya, Arjantin, Meksika, Venezuela, Malezya ve Sudan'ın İstanbul Başkonsolosluklarına ziyarette bulundu.

Komisyon üyeleri, Brezilya Ticaret Müşaviri Luana Alessandra Roeder, Arjantin Başkonsolosu Diego Alvarez Rivera ve Ticaret Müşaviri Antonella Migliavacca, Meksika Başkonsolosu Yardımcısı Julio Cesar Escobedo Flores, Venezuela Başkonsolosu Lisset Margarita Hernandez Marquez, Malezya Başkonsolosu Tengku Mohd Dzaraif bin Raja Abdul Kadir ve Sudan Başkonsolosu Khalid Alkhair Dfalla Abuaagla ile bir araya geldi.

Gerçekleştirilen görüşmelerde ikili ticari ilişkilerin geliştirilmesi, avantajlı sektörler, iş ve yatırım fırsatları ele alındı.

Görüşmelerde ayrıca, ticaret heyetleriyle ülkeler arası ziyaretlerin gerçekleştirilmesi ve etkinlikler düzenlenmesi istişare edildi.