GENEL BAŞKAN MAHMUT ASMALI VE MÜSİAD HEYETİ PROTOKOL ZİYARETLERİNİ TAMAMLADI

MÜSİAD 26. Olağan Genel Kurulu sonrası, MÜSİAD Genel Başkanı seçilen Mahmut Asmalı ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, Ankara’da üst düzey protokol ziyaretlerinde bulundu. 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) 26. Olağan Genel Kurulu ardından MÜSİAD Genel Başkanı seçilen Mahmut Asmalı, beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri ve Şube Başkanları düzeyindeki MÜSİAD heyeti; Ankara’da bir dizi protokol ziyaretinde bulundu.

Protokol ziyaretleri kapsamında, T.C. Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, T.C. Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu ve TBMM Başkanı Mustafa Şentop ile bir araya gelen MÜSİAD heyeti, yeni dönem çalışmalarına ilişkin fikir alışverişinde bulundu.

Gerçekleştirilen görüşmelerde, MÜSİAD yönetimi yeni döneme ilişkin hedeflerini, fikirlerini ve projelerini Bakanlar ile paylaştı. Ayrıca görüşmelerde MÜSİAD yönetimi ve üyelerinin yeni dönemdeki beklentileri, iş birliği çalışmaları ve kapsamlı projeleri de dile getirildi.