MÜSİAD 4. BÖLGE TOPLANTISI KAYSERİ ŞUBE EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

MÜSİAD Yurtiçi Teşkilatlanma ve Üye İlişkileri Komisyonu ile MÜSİAD Sektör Kurulları ve İş Geliştirme Komisyonunun ortak düzenlediği 4. Bölge Toplantısı 19 Şubat Cumartesi günü MÜSİAD Kayseri Şubesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi. 

Bölge Toplantısına MÜSİAD Genel Merkez başta olmak üzere Adana, Aksaray, Hatay, Kahramanmaraş, Karaman, Kayseri, Konya, Mersin, Seydişehir, Sivas, Kırşehir ve Niğde’den 100’ü aşkın üye katıldı. İki oturum olarak gerçekleştirilen 4. Bölge Toplantısının ilk oturumu Teşkilatlanma ve Sektör Kurullarının birlikte gerçekleştirdiği tanışma programı ile başladı. Öğleden sonra icra edilen ikinci oturumda Teşkilatlanma ve Sektör Kurulları eş zamanlı ayrı salonlarda toplantılar gerçekleştirdi. 

Toplantıların Teşkilat bölümünde yeni dönem teşkilatlanma çalışmaları hakkında Teşkilatlanma Başkanı Abdulsamet Temel tarafından yeni dönemde geride kalan 6 aylık dönemin faaliyetlerini ve raporunu içeren sunum gösterildi ve 2022 yılı faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Sonrasında bölge şubelerinden gelen Teşkilatlanma Başkanlarının görüş ve önerileri üzerinde istişarelerde bulunuldu. Sektör Kurulları bölümünde ise Genel merkez sektör kurulları yapısı ve çalışmaları ve Bölge illerinden beklentiler, şube SK başkanlarının yapması gereken çalışmalar hakkında bilgilendirmeler yapıldı ve iş geliştirmeye yönelik bölge sektör kurulu başkanlarının önerileri dinlendi. 

MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı’nın da çevrimiçi olarak katılım gösterdiği 4. Bölge Toplantısına  Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi ve Teşkilatlanma Başkanı Abdulsamet Temel, Kayseri Şube Başkanı Ferhat Akmermer, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Teşkilatlanma 1. Başkan Yardımcısı Faruk İbrahim Özbek, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi ve Sektör Kurulları ve İş Geliştirme Komisyonu Başkan Yardımcısı Mustafa Çalışkan, Teşkilatlanma Komisyonu 3. Başkan Yardımcısı Halil Zahid Bingöl 4. Bölge Sorumluları Cihan Kazan, Ahmet Gürel, Kayseri Şube Teşkilatlanmadan sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Yurtlu, Kayseri Şube Sektör Kurullarından sorumlu Başkan yardımcısı Mustafa Subaşı ve 12 Şubeden Teşkilatlanmadan sorumlu Şube başkan yardımcıları ile Komisyon başkanları, Genel merkez 4. Bölgeden sorumlu 17 farklı Sektör Kurulu başkan yardımcısı, Sektör Kurulları Komisyonundan Sorumlu Şube Başkan Yardımcıları, Sektör Kurulu Başkanları ve Şube Müdürleri katılım sağladı.