ÇERÇEVE DERGİSİ’NİN 101’İNCİ SAYISI OKUYUCULARIYLA BULUŞTU

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından hazırlanan iş dünyası ve güncel ekonomi dergisi Çerçeve Dergisi’nin 101'inci sayısı yayımlandı.

MÜSİAD tarafından hazırlanan Çerçeve Dergisi, yeni sayısında kapağına Türkiye’nin Gücü Ödülleri’ni taşıdı. MÜSİAD’ın 9 Mayıs’ta Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlediği ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenen Türkiye’nin Gücü Ödülleri, MÜSİAD’ın 32’nci yıl dönümü etkinlikleri kapsamında gerçekleştirildi. Ödül töreninde 9 kategoride ödüller verilirken; ilk ve son defaya mahsus Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ‘Türkiye’nin Gücü Özel Ödülü’ takdim edildi.

Çerçeve bu sayısında dosya konusu olarak MÜSİAD Kadın’ın ‘Uluslararası Farkındalık Zirvesi’ni ele aldı. Çeşitli STK temsilcilerinin, protokolün ve T.C. Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz'un katılımıyla düzenlenen Zirve’de ‘Göç, Dijital ve Girişimcilik, Çevre ve Sağlık’ konulu paneller düzenlendi.

Türkiye’nin ekonomik verilerinin değerlendirildiği ve sektöre dair görüşlerin de paylaşıldığı Çerçeve 101, nitelikli yazar kadrosu ve içerikleriyle yine göz dolduruyor. Aynı zamanda Gaziantep'te düzenlenen IBF 2. Türk-Arap İş Zirvesi'de Zirve'ye dair tüm ayrıntıları okuyucularına sunuyor.

Çerçeve Dergisi, İklim ve Yeşil Dönüşüm konularına yine vurgu yaparak, karbon sıfırlamasına dair de yeni içerikler barındırıyor.

Çerçeve Dergisi’nin 101’inci sayısını okumak için tıklayabilirsiniz.