ÇERÇEVE DERGİSİ’NİN 105. SAYISI OKUYULARIYLA BULUŞTU

İki aylık iş dünyası ve güncel ekonomi dergisi Çerçeve Dergisi'nin 105’inci sayısı okuyucularıyla buluştu.

Çerçeve Dergisi, 105’inci sayısıyla yeni yılda da yoluna devam ediyor. Yenilenen iç tasarımı ve kapak formatlarıyla Ocak-Şubat sayısını yayımlayan Çerçeve Dergisi bu sayısında Değişen Turizm Endüstrisi ve Sürdürülebilirlik konusunu ele alıyor.

Dosya konusu olarak ise Nitelikli İş Gücü Göçü konusunu ele alan Çerçeve Dergisi, alanında uzman isimler, bürokratlar, Bakanlar ve Bakan Yardımcılarının da katkılarıyla göz doldurmaya devam ediyor.

Çerçeve Dergisi’ne bu sayısında yazar kadrosu olarak, T.C. Hazine ve Maliye Bakanı Dr. Nureddin Nebati, T.C. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, T.C. Dışişleri Bakan Yardımcısı Yasin Ekrem Serim, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Dr. Coşkun Yılmaz, Uluslararası Göç ve Mülteci Derneği Başkanı ve Milletvekili Emine Sare Aydın, THY Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, DEİK Başkanı Nail Olpak, Derin Tarih Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Taha Kılınç, Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı ve birbirinden kıymetli pek çok isim katkı verdi.

Çerçeve Dergisi podcast kanallarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Spotify

Google Podcast

Podcaster App

Fizy

Çerçeve Dergisi’nin 105’inci sayısını okumak için tıklayınız.