MÜSİAD KADIN BAŞKANI MERYEM İLBAHAR'DAN DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

MÜSİAD Kadın Başkanı Meryem İlbahar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Kadınların, aile ve toplumun temelinde yer aldığını belirten Başkan İlbahar, "Aile yapısının temelinde yer alan kadınlarımız, dün ve bugün olduğu gibi yarın da üretmeye devam edecektir" dedi.

MÜSİAD Kadın Başkanı Meryem İlbahar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yazılı bir açıklamada bulundu. Başkan İlbahar açıklamasında, kadınların aile ve toplumun temelinde yer aldığını belirtti.

MÜSİAD Kadın Başkanı İlbahar, değerlendirmesinde şu ifadelere yer verdi:

"Aile yapısının temelinde yer alan kadınlarımız, dün ve bugün olduğu gibi yarın da üretmeye devam edecektir. Bu bağlamda kadınların ekonomik hayatta daha fazla yer almalarını sağlayacak politika ve projelerin desteklenmesi elzemdir. Yakın zamanda yaşamış olduğumuz Asrın Felaketi olarak nitelendirilen yıkıcı depremler sonrasında kadınlarımızın rolü bir kez daha kendini göstermiştir. Fedakar ve özverili kadınlarımız toparlayıcı gücünü bölgede sürdürmeye devam etmektedir. MÜSİAD Kadın olarak bizler, bu fedakar anlayış ve Anadolu’dan aldığımız ilhamla, daha adil, içinde herkese yer olan, medeniyet değerlerinin korunduğu bir gelecek için güçlü Türkiye idealiyle çalışmaya, kadının bulunduğu her alana temas etmeye devam edeceğiz."