ÇERÇEVE DERGİSİ'NİN 106'NCI SAYISI OKUYUCULARIYLA BULUŞTU

İki aylık iş dünyası ve güncel ekonomi dergisi Çerçeve Dergisi'nin 106’ncı sayısı okuyucularıyla buluştu.

Çerçeve Dergisi, Mart-Nisan sayısı olan 106’ncı sayısını okuyucularına sundu. Güncel ekonomik gelişmelere ve dünya gündemine dair önemli saptamalarda bulunan Çerçeve, bu sayısında ülkemizde gerçekleşen Kahramanmaraş merkezli depremleri kapağına taşıdı. Binlerce insanımızın vefat ettiği depreme, yapı güçlendirmesi ve ekonomik yönden bakış sunan Çerçeve Dergisi, dosya konusunda ise Türkiye'nin patent ve marka serüvenine yer verdi. 

Ticari Rota bölümünde Hollanda’nın incelendiği ve buradaki iş ile yatırım fırsatlarına değinen Çerçeve Dergisi, Hollanda'nın iç pazarıyla ilgili de önemli bilgiler barındırıyor.

Çerçeve Dergisi'nin bu sayısında, KOSGEB Başkanı Hasan Basri Kurt, Türk Patent ve Marka Kurumu Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Başpınar, Japonya İstanbul Başkonsolosu Kasahara Kenichi, Türk Devletleri Teşkilatı Genel Sekreteri Büyükelçi Kubanıçbek Ömüraliyev, MMG Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Aluç ve MÜSİAD Planlama, Eğitim ve Kültür Komisyonu Başkanı Dr. Savaş Yılmaz gibi önemli isimler yer alıyor.

ÇERÇEVE DERGİSİ'NİN 106'NCI SAYISINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

Çerçeve Dergisi Podcast kanalları için:
 

Spotify

Google Podcast

Podcaster App

Fizy