MÜSİAD, AVRUPA ÇALIŞMALARINI GENİŞLETİYOR

MÜSİAD, Avrupa’daki etkinliğini artırmak ve yeni dönem stratejilerini vurgulamak üzere Almanya’da bulunan Münih ve Nürnberg Şubelerini ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcısı Davut Altunbaş ve Yurt Dışı Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı Selim Sar öncülüğündeki MÜSİAD heyeti, bölgede bulunan üyeleri de ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

MÜSİAD, Avrupa seyahatleri kapsamında Almanya’da bulunan Münih ve Nürnberg Şubelerini ziyaret ederek, bölgesinde ve ülkesinde daha etkin ve ticari hareketliliğin merkezinde yapılar oluşması ve üyelerinin ticari kapasitelerini artırma gayretini yineledi.

Almanya’da bulunan MÜSİAD üyelerinin üretim merkezlerini ve iş yerlerini ziyaret ederek iş gezisine başlayan MÜSİAD heyeti, daha sonra Münih ve Nürnberg’de bulunan Şube Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Davut Altunbaş, MÜSİAD Yurt Dışı Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı Selim Sar ve beraberindeki heyet, MÜSİAD’ın yeni dönem faaliyetleri ve hedefleri hakkında bilgiler verdi. Almanya’da bulunan şubeler özelinde, Avrupa şubelerinin bölgesinde ve ülkesinde daha etkin, daha geniş kesimlere hizmet veren ve ticari hareketliliğin merkezinde yapılar olması hedefinin sürdürüleceği kaydedildi.

Daha sonra şube üyeleriyle bir araya gelen MÜSİAD heyeti, Genel Başkan Yardımcısı Davut Altunbaş başkanlığında bölgedeki üyeler ile ticari hayata dair istişarelerde bulundu.

Üyelerle olan istişarelerde talep ve öneriler dinlenirken, MÜSİAD’ın yeni faaliyet ve projelerine yönelik fikir alışverişinde bulunuldu.