ÇERÇEVE DERGİSİ'NİN 108'İNCİ SAYISI OKUYUCULARIYLA BULUŞTU

İki aylık iş dünyası ve güncel ekonomi dergisi Çerçeve Dergisi'nin 108’inci sayısı okuyucularıyla buluştu.

Üretici Güç: Organize Sanayi Bölgeleri başlığına kapağında yer veren Çerçeve Dergisi, Türkiye’de OSB’lerin gelişimini, faaliyet alanlarını ve ekonomiye katkısını alanında uzman akademisyenlerin yanı sıra OSB Yönetim Kurulu Başkanları ile değerlendirdi.

OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü, Bursa OSB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Durmaz, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Cengiz Şimşek ve Akademisyen Dr. Adem Kayar’ın değerlendirdiği Organize Sanayi Bölgeleri bölümü, Türkiye’nin OSB gelişimine ve geleceğine perspektif tutuyor.

Güncel ekonomi, aktüel ve girişimcilik alanında kaliteli içerikleriyle dikkat çeken Çerçeve Dergisi, bu ay da birbirinden değerli yazarlar ve uzmanlara yer verdi.

Her sayıda olduğu gibi ulusal ve uluslararası iki aylık periyottaki önemli konuları da okuyucularına özet haberler olarak sunan Çerçeve Dergisi, 15 Temmuz Şehitleri, Cumhurbaşkanlığı Genel Seçimleri ve Millî Savunma Sanayi gibi başlıca konulara bu ay da yer veriyor.

Düzenli olarak kitap önerileri verilen Kültür Mantarı bölümünde ise bu sayıda Rıdvan Kadir Yeşil’in Dönüşte Öderim adlı ilk şiir kitabı yer alıyor.

Üsame Kaya’nın Dijital Çağda İnsanın Köprüden Önce Son Çıkışı: Kolektif Zekâ (CQ) başlıklı deneme yazısı da Çerçeve Dergisi’nin bu sayıdaki önemli yayımlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.


ÇERÇEVE DERGİSİ’NİN 108’İNCİ SAYISINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

Çerçeve Dergisi Podcast kanalları için:
 

Spotify

Google Podcast

Podcaster App

Fizy