MÜSİAD HEYETİNDEN DIŞİŞLERİ VE TİCARET BAKANLIKLARINA ZİYARET

MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Davut Altunbaş başkanlığındaki MÜSİAD heyeti, Ankara programı kapsamında Dışişleri Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığına ziyarette bulunarak, MÜSİAD çalışmaları ve projelerine yönelik istişarelerde bulundu.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkan Yardımcısı Davut Altunbaş, MÜSİAD Yurtdışı Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı Selim Sar, MÜSİAD Diplomatik İlişkiler Komisyonu Başkanı Osmana Nuri Önügören, MÜSİAD Uluslararası İlişkiler Komisyonu Başkanı Fahrettin Oylum ve MÜSİAD Yurtdışı Teşkilatlanma Komisyonu Başkan Yardımcısı Faruk Yamankaradeniz'den oluşan MÜSİAD heyeti, Ankara'da temaslarda bulundu.

Program kapsamında Dışişleri Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığını ziyaret eden MÜSİAD heyeti, Ticaret Bakan Yardımcıları Mustafa Tuzcu ve Volkan Ağar, Dışişler Bakan Yardımcıları Yasin Ekrem Serim, Burak Akçapar ve Mehmet Kemal Bozay ile MÜSİAD çalışmaları ve projelerine yönelik fikir alışverişinde bulundu.

Ziyaret programı çerçevesinde ayrıca Hindistan'da düzenlenecek G20 Zirvesi ve bu çerçevede İstanbul'da MÜSİAD ve Hindistan Büyükelçiliği iş birliğinde düzenlenecek G20 etkinliği ele alındı.

Ziyarette, MÜSİAD İhracatı Geliştirme Komisyonu Üyesi Halil İbrahim Kaynak, MÜSİAD Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Çakmak ve MÜSİAD Dış İlişkiler Uzmanı Beyzanur Başaran da hazır bulundu.