MÜSİAD LOJİSTİK SEKTÖR KURULU ANADOLU ŞUBE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

MÜSİAD Lojistik Sektör Kurulu, Anadolu Ziyaretleri kapsamında İzmir Şubesine ziyaret gerçekleştirdi. Lojistik Sektör Kurulu Başkanı Mehmet Metin Korkmaz başkanlığındaki heyet, İzmir'de bir dizi görüşmelerin ardından İzmir MÜSİAD üyeleriyle istişarelerde bulundu.

MÜSİAD İzmir'de Şube Başkanı Gökhan Temur ve beraberindeki heyet ile tanışma gerçekleştirildikten sonra lojistik sektörünün geleceğine yönelik bir takım temaslar gerçekleştirildi. Şehirdeki lojistik fırsatları hakkında bilgi alındı, atılması gereken adımlar hakkında fikir alışverişi yapıldı.İzmirr'de Kemalpaşa Lojistik Merkezini ziyaret eden heyet, ortak iş birliği alanları hakkında istişarelerde bulundu.

Daha sonrasında, Yağcılar Holding ve Ankara Ağır Vasıta şirketini ziyaret etti. Şehirde yapılan çalışmalar hakkında Sektör Kurulu'na bilgi verildikten sonra yeni projeler hakkında konuşuldu. Şube de Ege Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Enver Kök ve beraberindeki heyet ile Kemalpaşa, Aliağa ve İzmir Limanı hakkındaki süreçler istişare edildi. Son olarak Özmutlubaşlar Otomotive ziyaret gerçekleştirildi.

Lojistik Sektör Kurulu Başkanı Mehmet Metin Korkmaz Ege Gümrük ve Dış Ticaret Müdürü Enver Kök ve İzmir MÜSİAD Şube Başkanı Gökhan Temur’a yetim sertifikası takdim edildi.