ÇERÇEVE DERGİSİ'NİN 109'UNCU SAYISI OKUYUCULARIYLA BULUŞTU

İki aylık iş dünyası ve güncel ekonomi dergisi Çerçeve Dergisi'nin 109’uncu sayısı okuyucularıyla buluştu.

Çerçeve Dergisi’nin 109’uncu sayısı yayımlandı. Çerçeve, bu ayki kapak konusunu “Türkiye İçin Başarı Katalizörü Kolektif Zekâ” başlığıyla duyurdu. Türkiye’deki kolektif zekânın varlığı, toplum olarak geleneklerimiz, aidiyetlerimiz ve buna bağlı olarak kolektif bilincimizden uzaklaşmamız ve onları geri kazanma üzerine kapak konusu hazırlayan Çerçeve Dergisi ekibi, bu bağlamda Prof. Dr. Kemal Sayar ile bir röportaj gerçekleştirdi ve gelenekten bugüne okuyucularına bir perspektif sundu.

Eylül-Ekim dönemi sayısında Çerçeve Dergisi bir özel ropörtaj daha gerçekleştirerek bir yeniliğe imza attı. Hem yazılı hem de görsel olarak ulaşılabilen bu ropörtaj serisinin ilk konuğu Shiftdelete.Net’in kurucusu Hakkı Alkan oldu. Ropörtaj, teknolojinin trendleri, girişimcilik yolundaki zorluklar ve hayatın teknolojiye dönük tarafı hakkında derin tecrübe aktarımı barındırıyor. Ayrıca Alkan'ın kariyeri boyunca edindiği bilgiler de Çerçeve Dergisi'nin okuyucu ve izleyicileriyle buluştu.

Ticari Rota bölümünde Gürcistan’ın incelendiği bu sayıda Çerçeve Dergisi, Gürcistan'ın iç pazarıyla, yatırım fırsatları ve kültürel özellikleriyle ilgili de önemli bilgiler barındırıyor.

Kültür, aktüel, ekonomik gelişmeler ve daha fazlası Çerçeve Dergisi’nin 109'uncu sayısında yer alıyor.

ÇERÇEVE DERGİSİ'NİN 109'UNCU SAYISINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.
 

Çerçeve Dergisi Podcast kanalları için:
 

Spotify

Google Podcast

Apple Podcast

Fizy