MÜSİAD TURİZM SEKTÖR KURULUNDAN DÜZCE ZİYARETİ

MÜSİAD Turizm Sektör Kurulu, Düzce'ye iki günlük ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretin ilk günü MÜSİAD Düzce Şubesinin düzenlediği kahvaltı programında İl Kültür ve Turizm Müdürü İlknur Aynan ile bir araya gelen heyet, ortak iş birliği alanları hakkında istişarelerde bulundu. Ardından Düzce Ticaret Odası'na ziyaret gerçekleştiren heyet, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat tarafından ağırlandı ve sunum yapıldı.

Düzce'nin önem arz eden turistik noktası Prusias Ad Hypium Antik Kenti Tiyatrosu, İlknur Aynan eşliğinde ziyaret edildi ve heyete tanıtıldı. Heyet öğle yemeği programında Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ile bir araya geldi, şehirde yapılan çalışmalar hakkında Sektör Kurulu'na bilgi verildikten sonra yeni projeler hakkında konuşuldu. Ardından Düzce’nin Yığılca ilçesinin kuzeybatısında bulunan Sarıkaya köyününde yer alan Sarıkaya Mağarası'na ziyaret gerçekleştirildi.

Ziyaretin ikinci gününde, MÜSİAD Düzce Şube tarafından planlanan kahvaltı programının ardından Erdal Şahin'e üye ziyareti gerçekleştirildi. Üye ziyaretinin akabinde, MÜSİAD Düzce Şube ile Düzce Gölyaka Güzeldere Şelalesi Tabiat Parkına ziyaret gerçekleştirildi. Ziyaretlerinin ardından heyet, Programı değerlendirmek, işbirliği olanaklarını konuşmak ve geliştirmek, sorun ve çözümler noktasında istişarelerde bulunmak üzere MÜSİAD Düzce Şube binasına ziyaret düzenleyerek geziyi noktaladı.