OTOMOTİV VE ULAŞIM ARAÇLARI SEKTÖR KURULUNDAN ULUDAĞ OTOMOTİV ENDÜSTRİSİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİNE ZİYARET

MÜSİAD Otomotiv ve Ulaşım Araçları Sektör Kurulu Başkanı İsmail Altın ve beraberindeki heyet, 12 Aralık Salı günü Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği’ne ziyaret gerçekleştirdi. Heyetin Bursa programı kapsamında MÜSİAD Bursa Şubesi ile  Dilruba Evleri Yardımlaşma Derneği Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi’ne de ziyaretler düzenlendi.

Otomotiv ve Ulaşım Araçları Sektör Kurulu Bursa’da çok yönlü bir program düzenledi. Heyet İlk olarak MÜSİAD Bursa Şubesi’ne ziyaret gerçekleştirip Şube Başkanı Alparslan Şenocak ve beraberindeki MÜSİAD Bursa ekibi ile istişarelerde bulundu. Programın devamında Dilruba Evleri Yardımlaşma Derneği Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi’ne ziyaret düzenlendi. Bu ziyarette bakıma muhtaç olan yaşlı insanlarla vakit geçirilerek onlara moral vermek düstur edinildi.

Heyet, programın devamında Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği’ne ziyaret düzenledi. Bu ziyarette Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Baran Çelik ile otomotiv sektörü üzerine istişarelerde bulunuldu. Otomotiv sektöründe yapılabilecek işbirliği çalışmaları üzerine fikir alışverişi gerçekleştirilmesinin ardından program son buldu.