MÜSİAD BASIM, YAYIN VE MEDYA SEKTÖR KURULU, GAZZE VE İNSAN HAKLARI BAŞLIKLI ÇEVRİM İÇİ TECRÜBE PAYLAŞIM TOPLANTISI DÜZENLEDİ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Basım Yayın ve Medya Sektör Kurulu Başkanı Sadettin Budak'ın moderatörlüğünde gerçekleştirildi.

Program, Filistin'deki insan hakları ihlallerini ve Gazze'nin karşı karşıya kaldığı zorlukları masaya yatırarak, bu konuda farkındalık yaratma hedefini taşıdı. Araştırmacı & Yazar Muin Naim, Filistin topraklarındaki güncel durumu detaylı bir şekilde analiz ederek, bu konuda daha da duyarlı olma çağrısı yaptı.

Program, Gazze'deki insan hakları ihlallerini vurgulayarak, bilinç oluşturmayı amaçladı. Filistinli Müslümanların uğradığı zulümlere dikkat çekilen program, izleyicilere Filistin halkının yaşadığı acı gerçekleri anlama ve bu konuda birlikte hareket etme çağrısında bulundu.

"Gazze ve İnsan Hakları" programının, benzer etkinliklerle devam ederek toplumsal farkındalığı artırmayı hedeflediğini belirten Başkan Sadettin Budak, Muin Naim Bey ve katılan tüm herkese teşekkürlerini ileterek programı noktaladı.