MÜSİAD LOJİSTİK SEKTÖR KURULLARI'NDAN ALMANYA VE HOLLANDA ZİYARETİ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Lojistik Sektör Kurulu Başkanı Mehmet Metin Korkmaz ve beraberindeki heyet, Almanya ve Hollanda’ya Yurtdışı Programı düzenledi. Programın ilk aşamasında Almanya’ya; İkinci aşamasında Hollanda’ya şube ziyareti ve üye ziyaretleri gerçekleştirildi. 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Lojistik Sektör Kurulu Başkanı Mehmet Metin Korkmaz liderliğindeki heyet, Almanya'ya düzenlenen yurtdışı programı kapsamında önemli ziyaretler gerçekleştirdi. Heyet, MÜSİAD Almanya Şube Başkanı K&D BACKWAREN Firmasının sahibi Muhsin KIDIK'ı iş yerinde ziyaret ederek işbirliği imkanlarını değerlendirdi. Ziyaretin ilk ayağında MÜSİAD Lojistik Sektör Kurulu Başkanı Mehmet Metin Korkmaz ve beraberindeki heyet, Almanya'da faaliyet gösteren MÜSİAD üyesi Giessener Dammstoffe ve Natur Food firmalarına üye ziyareti gerçekleştirdi.

Bu ziyaretler, Türk iş dünyasının yurtdışındaki temsilcileri arasında güçlü bağları sürdürmek ve işbirliği olanaklarını artırmak amacıyla önemli bir adım olarak değerlendirildi. Programın devamında Hessen'deki MÜSİAD Almanya Şubesi'nde düzenlenen toplantıda, işbirliği potansiyeli, sektörel gelişmeler ve gelecekteki ortak projeler üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Lojistik Sektör Kurulu Başkanı Mehmet Metin Korkmaz liderliğindeki bir heyet, Hollanda'ya düzenlenen yurtdışı programı kapsamında önemli ziyaretlerde bulundu. Heyet, Nedline, Sky Lojistik ve Enka firmalarına gerçekleştirdiği üye ziyaretleri ile işbirliği imkanlarını artırdı. Programın devamında MÜSİAD Hollanda Şubesi'nde düzenlenen toplantıda ise istişarelerde bulunuldu.
MÜSİAD heyeti, Hollanda'da faaliyet gösteren Nedline, Sky Lojistik ve Enka firmalarına gerçekleştirdiği ziyaretlerde, Türk lojistik sektörünün gücünü ve potansiyelini Hollandalı iş dünyası ile paylaşma fırsatı buldu. Üye ziyaretleri sırasında, sektörel gelişmeler, karşılıklı işbirliği ve gelecekteki projeler üzerine bilgi alışverişi gerçekleştirildi.

Heyetin ziyaretinin bir diğer önemli ayağı ise MÜSİAD Hollanda Şubesi'nde gerçekleşen toplantı oldu. Toplantıda, Türkiye ve Hollanda arasındaki, sektörel işbirliği olanakları, karşılıklı deneyim paylaşımı ve gelecekteki ortak projeler konusunda görüş alışverişinde bulundu. Bu ziyaretler, Türk lojistik sektörünün uluslararası alandaki etkinliklerini artırma ve işbirliği olanaklarını değerlendirme konusundaki kararlılığını bir kez daha gösterdi.