MÜSİAD TURİZM SEKTÖR KURULU HOLLANDA'DA WORKSHOP GERÇEKLEŞTİRDİ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Turizm Sektör Kurulu tarafından Hollanda'da workshop programı gerçekleştirildi.

MÜSİAD Turizm Sektör Kurulu tarafından Hollanda'da düzenlenen workshop programının ilk etabında, Hollanda Lahey Büyükelçisi Selçuk Ünal, MÜSİAD Turizm Sektör Kurulu Başkanı Murat Kundak ve MÜSİAD Hollanda Başkanı Ali Köklü'nün açılış konuşmaları gerçekleştirildi. Workshop programında Türkiye'nin turizm potansiyelini vurgulanırken, aynı zamanda MÜSİAD'ın küresel ölçekteki etkinliğine dikkat çekildi. Workshop boyunca yapılan sunumlar ve konuşmalarda, Türkiye'nin sahip olduğu turizm imkanlarının yanı sıra Hollanda'nın turizm pazarındaki rolünü ele alındı.

Etkinlikte ayrıca, MÜSİAD Hollanda temsilcileri ve üyeleri, Hollandalı turizm sektörü temsilcileriyle birebir görüşmeler gerçekleştirerek işbirliği fırsatlarını değerlendirildi. Bu görüşmelerin, Türk ve Hollandalı turizm sektöründeki kişilerin arasındaki ilişkilerin daha da güçlenmesine katkı sağlaması bekleniyor ve gelecekteki işbirliği ve etkinliklere dair umutları da beraberinde getiriyor.