OTOMOTİV VE ULAŞIM ARAÇLARI SEKTÖR KURULU TARAFINDAN KOCAELİ VALİLİĞİ’NE VE KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ’NE ZİYARET

MÜSİAD Otomotiv ve Ulaşım Araçları Sektör Kurulu Başkanı İsmail Altın ve beraberindeki heyet, MÜSİAD Kocaeli Şubesi’ne, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’a, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk’e kurumsal ziyaret düzenledi. Kurumsal ziyaretlerin ardından üye ziyaretlerinde bulundu.

Otomotiv ve Ulaşım Araçları Sektör Kurulu Başkanı İsmail Altın ve beraberindeki heyet Kocaeli şehrinde çok yönlü bir programa imza attı. Program, MÜSİAD Kocaeli Şubesi’nde Şube Başkanı İsmail Uslu ve beraberindeki heyet ile kahvaltılı istişare toplantısı ile başladı. Söz konusu toplantının ardından kurumsal ziyaretler düzenlendi. Programın sonraki aşamasında MÜSİAD Kocaeli üyesi olan BNBİKE Firmasına üye ziyareti düzenlendi. Elektrikli bisiklet projeleri geliştiren firmada ürün tanıtımı yapıldı. Başkan İsmail Altın ve beraberindeki heyet bisikletleri test etti.

Programın devamında Kocaeli Valiliği’ne ziyaret düzenlendi. İsmail Altın ve beraberindeki heyet Kocaeli Valisi Seddar Yavuz tarafından makamında ağırlandı. Vali Seddar Yavuz ile istişarelerde bulunulmasının ardından hediye takdimi gerçekleştirildi. Programın devamında Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü’ne ziyaret düzenlendi. Heyet, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk tarafından makamda ağırlandı. Cantürk ile yapılan istişarelerin ardından hediye takdimi gerçekleştirildi.

Programın devamında üye ziyaretleri gerçekleştirildi. Otomotiv ve Ulaşım Araçları Sektöründen MÜSİAD Kocaeli Şubesinde üye olan TESTTÜRK firmasına ziyaret gerçekleştirildi. Firmanın faaliyetleri hakkında istişare edildi. TESTTÜRK Firmasına düzenlenen ziyaretin ardından MÜSİAD üyesi olan YUKON Firmasına ziyaret düzenlendi. Yapılan istişarelerin ardından program son buldu.