MÜSİAD SAVUNMA SANAYİ SEKTÖR KURULU BAŞKANI FATİH ALTUNBAŞ VE YÖNETİMİ, HAVELSAN GENEL MÜDÜRÜ DR. MEHMET AKİF NACAR'I ZİYARET ETTİ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Savunma Sanayi Sektör Kurulu Başkanı ve beraberindeki heyet, Havelsan Genel Müdürü Dr. Mehmet Akif Nacar'ı ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında, Dr. NACAR HAVELSAN'ın savunma sanayi başta olmak üzere bilişim teknolojileri alanında yürüttüğü projeler hakkında detaylı bilgi verdi. Ayrıca, Savunma Sanayi Sektör Kurulu'nun gerçekleştirdiği tedarikçi günlerinin devamı niteliğinde HAVELSAN ile yapılan görüşme sonucunda Mayıs ayında MÜSİAD Genel Merkez'de üçüncüsü düzenlenecek olan Tedarikçi Buluşmasını HAVELSAN ile gerçekleştirimesi konusunda mutabık kalındı.

Ziyaretin sonunda Mehmet Akif NACAR, Fatih ALTUNBAŞ'a Kapgan maketini hediye ederken, Fatih ALTUNBAŞ da Mehmet Akif NACAR'a MÜSİAD'ın kıymetli hediyesi olan Yetim Sertifikası'nı takdim etti. Bu ziyaret, sektördeki iş birliği ve iletişimi güçlendirmek adına önemli bir adım olarak değerlendirildi.