MÜSİAD TİCARET OFİSİ (MTO) 5. BÖLGE MARDİN 3T NETWORKİNG TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ

MÜSİAD Ticaret Ofisi (MTO) 5. Bölge Mardin 3T(Tanı-Tanıştır-Ticaret yap) Networking toplantısı, MTO Başkanı Faruk Güzeldere, Mardin Şube Başkanı Bülent Tekin, Genel Merkez, Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Malatya, Mardin, Şırnak ve Rize Şube Başkan ve üyelerinin katılımıyla Mardin Şubesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Programda, üyeler arası tanışma ve ikili görüşmeler yapıldı, iş birliği fırsatları değerlendirildi.

Mardin Programı kapsamında gün içinde MÜSİAD Ticaret Ofisi (MTO) heyeti olarak, Mardin Organize Sanayi Başkan Vekili Nasır Duyan’a, Hamitoğulları un firmasının sahibi Alaattin Duyan’a, Tiyan un firmasının sahibi Vedat Timurağoğlu’na, KOSGEB Mardin İl Müdürü Abdullah Yurten’e ziyaretlerde bulunuldu.

Akşam üzeri planlanan 3T Networking toplantısının protokol konuşmaları esnasında MÜSİAD Ticaret Ofisi Başkanı Faruk Güzeldere "MTO’nun 5.Bölgedeki faaliyetleri kapsamında bugün bizleri ağırlayan Mardin şubemize öncelikle teşekkür ettiğimizi belirtmek istiyorum. Üyelerden gelen eleştiri ve talepler doğrultusunda Mahmut Asmalı başkanımızın döneminde kurulan MÜSİAD Ticaret Ofisi üyeler arasındaki işbirliği ve iletişimi artırmak üzere kurgulandı ve bizde bu doğrultuda yola revan olduk. Birazdan başlayacak 3T Networking toplantısında amacımız ise çeşitli illerden gelen siz kıymetli üyelerimizin birbiri aralarında tanışmasını ve iş yapmasını sağlamaktır. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum’’ ifadelerini kullandı. Ardından MÜSİAD Mardin Şube Başkanı Bülent Tekin ‘’Bugün buraya gelip bizi kırmayan Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Malatya, Şırnak ve Rize Şube Başkan ve üyelerine, Mardin MÜSİAD şube üyelerine çok teşekkür ediyorum. Toplantımızın aramızda ki tanışıklığı ve ticareti geliştirmesine vesile olmasını diliyorum.’’ dedi. 3T Networking toplantısına katılım gösteren KOSGEB il Müdürü Abdullah Yurten ise kısa bir KOSGEB teşvik ve hibelerinden bahseden bir sunum gerçekleştirdi.

Protokol konuşmalarının ardından katılımcılar firma bilgileri ve iş yapma arzusu olduğu noktalardan bahsetti, ticaretlerini geliştirme çalışmalarına başladılar.

Toplantı, toplu aile fotoğrafı ile son buldu.