AB PAZARI İÇİN EN CAZİP YATIRIM MERKEZİ BOSNA HERSEK TÜRK YATIRIMCILARI BEKLİYOR

25 farklı ülkeden 42 iş adamının bir araya getirilmesiyle 1995 yılında oluşturulan IBF (International Business Forum – Uluslararası İş Forumu) bu yıl 23.kez düzenleniyor

16-18 Ekim 2019 tarihleri arasında, Bosna Hersek’in Başkenti Saraybosna’da gerçekleştirilecek programda, Türkiye, Avrupa, ABD, Kanada, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ile Bosna-Hersek’ten 1000 seçkin işadamı bir araya getirilecek.

Bosna-Hersek’in sahip olduğu ticaret ve yatırım potansiyeline dikkat çekebilmek amacıyla Saraybosna’da gerçekleştirilecek olan 23. IBF Kongresi kapsamında; ülkenin gıda, tarım, hayvancılık, turizm, inşaat, sağlık, metal, mobilya ve orman ürünleri sektörlerindeki ayrıcalıklı yapısına dikkat çekilmesi planlanıyor.

Zirve, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, IBF Başkanı Erol Yarar, Bosna Hersek Dış Ticaret Odası Başkanı H.E. Nemanja Vasić, Bosna Hersek Türkiye Büyükelçisi H.E. Haldun Koç katılımlarıyla gerçekleştirilecek.

Programda, Bosna Hersek’teki Yatırım Fırsatlarına ilişkin panel düzenlenecek, akabinde B2B görüşmeleri gerçekleştirilecek. Programla eş zamanlı olarak MÜSİAD Dünya Başkanları Toplantısı da düzenlenecektir.

Detaylı Bilgi ve Kayıt İçin:

https://companymatcher.com/Event/23rd-international-business-forum

http://www.ibforum.org/