MÜSİAD DÜNYA GENEL İDARE KURULU EXPO’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Türkiye’nin dünyadaki en yaygın Sivil Toplum Kuruluşu olan MÜSİAD, 18-21 Kasım tarihlerinde TÜYAP’ta gerçekleştirdiği MÜSİAD EXPO 2020 kapsamında 19 Kasım günü yurt içi ve yurt dışı Şube Başkanları ve Temsilcilerinin katılımıyla Dünya Genel İdare Kurulu (DGİK) Toplantısı düzenledi.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), 18-21 Kasım 2020 tarihlerinde TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirdiği MÜSİAD EXPO 2020 Ticaret Fuarı kapsamında 19 Kasım Perşembe günü Genel Başkan Abdurrahman Kaan, T.C. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Burak Dağlıoğlu, MÜSİAD Global Üst Kurulu Başkanı Mehmet Fatih Keçebir, Yerel Üst Kurulu Başkanı Ahmet Şekerli, MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, yurtiçi ve yurtdışından Şube Başkanları ve Temsilcilerinin katılımıyla MÜSİAD Dünya Genel İdare Kurulu (DGİK) Toplantısı düzenledi.

MÜSİAD Dünya Genel İdare Kurulu Toplantısında, Genel Başkan Abdurrahman Kaan, şube ve temsilcilik başkanlarına hitap ettiği konuşması sonrası, T.C. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Burak Dağlıoğlu da MÜSİAD Başkanlarına yönelik Türkiye’nin ekonomi, yatırım ortamı ve ticaretiyle ilgili sunum gerçekleştirdi.

Program soru cevap bölümünden sonra, fotoğraf çekimiyle son buldu.