MÜSİAD Vizyoner

Türkiye’deki iş insanlarını bilgilendirme, geleceğe hazırlama ve güven odaklı iş bağlantıları geliştirmelerine yardımcı olma amacıyla toplum yararına gerçekleştirilen bir etkinliktir.

İlki 2015 yılında “Gelecekle İş Yapmak”, ikincisi 2017 yılında “Dönüşen Dünyada Yeni Türkiye”, üçüncüsü 2019 yılında “Dijital Gelecek”, dördüncüsü 2021 yılında "Dijitali, İklimi, Girişimi, Dönüşümü ve Değerleri Fark Et!" ve beşincisi 2023 yılında "BİZ'in GÜCÜ" başlıkları altında düzenlenen MÜSİAD Vizyoner Zirvesi, Türkiye ve dünyanın önde gelen iş insanı, akademisyen ve üst düzey devlet yöneticilerinin katılımlarıyla hayata geçiriliyor.

Türkiye’nin kalkınması, gelecekte söz sahibi bir ülke olması ve toplumsal düzeyde bir bilinç ve farkındalık oluşturulması amacıyla düzenlenen programda, ülkemizin sorunlarına çözüm önerileri getiriliyor.

Vizyoner Zirveleri’nde yapılan konuşma ve iş birlikleri gerek MÜSİAD üyesi olan gerekse de üye olmayan ve dünyanın dört bir yanından gelen katılımcıları ile kurumun ve ülkemizin 2 senelik ekonomik stratejisine doğrudan etki ediyor.

MÜSİAD VİZYONER Zirvesi, Türkiye’deki iş insanlarını bilgilendirme, geleceğe hazırlama ve güven odaklı iş bağlantıları geliştirmelerine yardımcı olma amacıyla toplum yararına gerçekleştirilen bir etkinliktir.

İlki 2015 yılında “Gelecekle İş Yapmak” başlığı altında, ikincisi 2017 yılında “Dönüşen Dünyada Yeni Türkiye”, üçüncüsü 2019 yılında “Dijital Gelecek”, dördüncüsü 2021 yılında "Dijitali, İklimi, Girişimi, Dönüşümü ve Değerleri Fark Et!" ve beşincisi 2023 yılında "BİZ'in GÜCÜ" temasıyla gerçekleştirilen Vizyoner Zirveleri, Türkiye ve dünyanın önde gelen iş insanı, akademisyen ve üst düzey devlet yöneticilerinin katılımlarıyla hayata geçiriliyor.

WWW.MUSİADVİZYONER.ORG

14.000'İ AŞAN ÜYESİ İLE MÜSİAD

MÜSİAD'A ÜYE OL
60.000'E YAKIN İŞLETMEYİ TEMSİL EDEN

Yaklaşık 2.000.000 kişiye istihdam sağlayan

YURT İÇİNDE 84 İRTİBAT NOKTASI BULUNAN

Üyelerin sorunlarını, görüş ve önerilerini kamu kurumlarına ileten

YURT DIŞINDA 81 FARKLI ÜLKE VE 95 NOKTADA

Toplamda 179 nokta ile hizmet veren bir sermaye platformudur.

İçerik Bulunmuyor!