MÜSİAD TV

Bilgi, birikim ve tecrübesi ile Türkiye’nin en önemli sermaye platformları arasında yer alan MÜSİAD, yerel ve küresel ölçekteki güçlü teşkilat ağı sayesinde sahadan elde ettiği verileri, MÜSİAD TV ile iş dünyasının istifadesine sunuyor.

Türkiye’nin kalkınması ve global düzeyde etkin bir rol oynaması amacıyla çalışmalarını sürdüren ve bu hedef doğrultusunda birçok projeye imza atan MÜSİAD, yapılan çalışmalardan ve ülkemizin ve iş dünyasının karşılaştığı sorunlara yönelik getirilen çözüm önerilerinden herkesin haberdar olması amacıyla MÜSİAD TV projesini hayata geçirdi.

MÜSİAD TV ile iş dünyasının ihtiyaç duyduğu pratik bilgiler, güncel haberlere ilişkin getirilen yorumlar, genç girişimcilerin ufkunu açacak fikirler, Türkiye’nin önde gelen iş insanlarının aktaracağı tecrübeler, izleyiciler ile buluşacak.

MÜSİAD TV ile izleyiciler, MÜSİAD’ın organize ettiği forum, konferans, panel ve ekonomi zirveleri gibi büyük çaplı organizasyonları canlı yayın ile yakından takip edebilecekler.

 

MÜSİAD TV’de Türkiye ekonomisini yakından ilgilendiren tüm iş kollarında sektörün önde gelen temsilcileri ile hazırlanan özel röportajlar, MÜSİAD üyelerinin kendilerini yakından tanıtabileceği “Üye Tanıtım Filmleri”, iş dünyasını yakından ilgilendiren gelişmelerin ele alınacağı Ekonomi Programları, Fuar Tanıtımları, Bilgilendirme Programları, Eğitim Programları ve Başarı Hikâyeleri de izleyiciler ile buluşacak.

 

29 yıllık bilgi, birikim ve tecrübesi ile Türkiye’nin en önemli sermaye platformları arasında yer alan MÜSİAD, yerel ve küresel ölçekteki güçlü teşkilat ağı sayesinde sahadan elde ettiği verileri, MÜSİAD TV ile iş dünyasının istifadesine sunuyor. 

WWW.MUSİAD.TV

14.000'İ AŞAN ÜYESİ İLE MÜSİAD

MÜSİAD'A ÜYE OL
60.000'E YAKIN İŞLETMEYİ TEMSİL EDEN

Yaklaşık 2.000.000 kişiye istihdam sağlayan

YURT İÇİNDE 84 İRTİBAT NOKTASI BULUNAN

Üyelerin sorunlarını, görüş ve önerilerini kamu kurumlarına ileten

YURT DIŞINDA 81 FARKLI ÜLKE VE 95 NOKTADA

Toplamda 179 nokta ile hizmet veren bir sermaye platformudur.

İçerik Bulunmuyor!